نرم افزار مدیریت دانش رای ون
(Raaivan knowledge management software)

ابزاری قوی و ساده برای تمام نیازهای مدیریت دانش
پایگاه دانش سازمانی رای‌ون ابزاری کارآمد برای تمامی نیازهای مدیریت دانش سازمان شماست.

نرم‌افزار مدیریت دانش ابزاری است که به کمک آن همه اطلاعات سازمان به‌صورت یکپارچه و با کمترین اختلال در یک پایگاه دانش متمرکز قرار می‌گیرد. نرم افزار مدیریت دانش تمام اسناد، منابع دانشی کارکنان و انواع محتوا را در محیطی امن حفظ می‌کند و با اشتراک‌گذاری به هنگام این دانش باعث افزایش بهره‌وری و تصمیم گیری صحیح در سازمان می‌شود.

مزایای استفاده از نرم‌ افزار مدیریت دانش رای‌ون

مزایایی که هنگام استفاده از نرم افزار مدیریت دانش بدست می‌آورید.

امکانات نرم‌ افزار مدیریت دانش رای‌ون

نرم‌ افزار مدیریت دانش رای‌ون، ابزاری ساده و قوی برای جمع‌آوری، به‌اشتراک‌گذاری و استفاده از دانش برای سازمان‌های متوسط و بزرگ است.
انواع درخت دانش و امکانات مدل‌سازی دانش را با نرم‌افزار رای‌ون ایجاد و ثبت کنید.

نقشه دانش پیشرفته

انواع درخت‌ دانش و امکانات مدل سازی دانش

نقشه دانش یکی از بخش‌های مهم در نرم‌افزار مدیریت دانش است. حوزه‌های دانش، دارایی‌های دانشی سازمان، خبره‌ها و سایر موضوعات در این نقشه قابل تعریف و نگهداری هستند. نقشه دانش «رای‌ون» منحصربفرد است چراکه امکان ایجاد همزمان درخت‌های دانش متنوع و حتی شکل دادن یک گراف از موضوعات را به شما می‌دهد. نقشه دانش رای ون در حالت حرفه‌ای برای ایجاد یک آنتالوژی (مغز پیشرفته سازمانی) استفاده می‌شود.

ثبت دانش با فرمت‌های مختلف

با رابط کاربری پیشرفته و آسان

در نرم افزار مدیریت دانش «رای‌ون» فرمت‌های متنوعی برای جمع‌آوری دانش از افراد و تیم‌ها وجود دارد. هر یک از کارکنان در حین یا پس از انجام وظایف، فعالیت‌ها یا فرآیندهای کاری، می توانند دانش کسب شده را با استفاده از امکانات جامع «رای‌ون» به صورت ساخت‌یافته تدوین کرده و آن را به اشتراک بگذارند. این فرمت‌ها بنا بر سفارش سازمان شما ایجاد می‌شوند و مختص سازمان شما هستند.

دانش سازمانتان را با هر فرمتی که باشد به راحتی در رای‌ون ثبت کنید.
دانش سازمانی خود را با انواع روش‌های ارزیابی دانش در رای‌‌ون ارزیابی کنید.

انواع روش‌های ارزیابی دانش

مراحل ارزیابی کاملا قابل پیکربندی

در نرم افزار مدیریت دانش «رای‌ون» الگوها و روش‌های متنوعی برای ارزیابی دانش وجود دارد. شما می‌توانید برای هر فرمت دانش، تنظیمات متفاوتی برای ارزیابی و امتیازدهی در نظر بگیرید. این کار علاوه بر افزایش دقت در دانش‌های جمع‌آوری شده در سازمان به کاهش زمان و انرژی مورد نیاز برای ارزیابی دانش کمک می‌کند.

روش‌های متنوع بازیابی دانش

جستجو، ناوبری، پوش نوتیفیکیشن و ...

یکی از ویژگی‌های بی‌رقیب نرم افزار مدیریت دانش «رای‌ون» در ایران، امکان جستجوی تمام متن آن است. با «رای‌ون» موتور جستجویی مثل گوگل را درون اطلاعات و محتواهای سازمانی خود فعال می‌کنید که کلیه تنظیمات و قابلیت‌های گوگل را مانند جستجوی تمام‌متن، استفاده از انواع وایلدکاردها، جستجوی فازی، رتبه‌بندی نتایج جستجو و … در دل خود دارد. «رای‌ون» شیوه‌های آشنای مرور اطلاعات مانند فولدرهای ویندوز را نیز برای شما بازسازی کرده است.

جستجو، ناوبری، پوش نوتیف تنها بخشی از روش‌های متنوع بازیابی دانش در رای‌ون است.
شبکه اجتماعی نرم افزار رای ون، راهکاری برای حل سریع مسائل با ایجاد هوش سازمانی است.

شبکه اجتماعی و امکانات تیمی

انجمن های خبرگی، چت، شبکه همکاران و ...

شبکه اجتماعی «رای‌ون» به دنبال بهره‌گیری از قدرت جمعی افراد یا به عبارتی هوش اجتماعی سازمانی برای حل سریع‌تر مسائل و بهبود فرایندهای کاری سازمان شما است. این زیرسامانه بستری مناسب برای تعامل هدفمند افراد با یکدیگر (مانند انجمن خبرگی یا CoP) است و کلیه امکانات یک شبکه اجتماعی قوی درون سازمانی را در اختیار شما قرار می دهد. شما می‌توانید در گام‌های بعدی، این زیرسامانه را به بیرون مرزهای سازمان خود برده و مشتریان، تامین کننده‌ها، شرکا و … را نیز در مدار ارتباطی خود قرار دهید.

داشبوردها و گزارش‌ها

گزارش‌های قدرتمند قابل شخصی سازی و تولید نمودار

مدیران ارشد، مدیر دانش و تحلیلگران سازمان شما نیاز به گزارش‌های دقیقی و خاصی دارند تا کیفیت فرایندهای مدیریت دانش و اثربخشی آن را بسنجند. از طرفی هر فردی که با نرم‌افزار مدیریت‌دانش «رای‌ون» سروکار دارد، در صورتی که دانش و یا تجربه‌ای ثبت کند، می‌تواند به راحتی همه اطلاعات مربوط به موضوع و اطلاعات ثبت شده را ببیند. علاوه بر آن تمامی موضوعات پیرامون دانش ثبت شده هم به صورت به‌روز قابل رویت است. گزارش‌های قدرتمند قابل شخصی‌سازی، امکانات تولید نمودار، و داشبوردهای ویژه، نیازهای سازمان شما را به خوبی پوشش می‌دهد.

با کمک گزارش‌های قدرتمند رای‌ون می‌توانید داشبوردها و گزارش‌های قابل شخصی‌سازی بسازید.

پشتیبانی فنی از نرم‌افزار رای‌ون

مدیریت دانش یک سرمایه‌گذاری مهم و بلندمدت برای سازمان است؛ در نتیجه ما در اینوتکس ایران تلاش می‌کنیم همکاری طولانی و حرفه‌ای را در فاز پشتیبانی با سازمان‌ شما ایجاد کنیم؛ چرا که شریان حیاتی و عامل قوت گرفتن سیستم مدیریت دانش وجود پشتیبانی کارا و به‌هنگام است. ما برای بهینه‌سازی این خدمت، پشتیبانی فنی از نرم افزار مدیریت دانش رای‌ون را در بسته‌های مختلف و متناسب با سطحی که سازمان شما به دنبال آن است ارائه می‌دهیم. این سطوح شامل برنزی، نقره‌ای و طلایی است. در حالت پایه (برنزی) شامل خدماتی همچون راهنما و مستندات آموزشی، پشتیبانی از طریق تیکتینگ، پاسخ تیکت در ۲۴ ساعت، رفع خطای غیر‌بحرانی در ۱۵ روز و به‌روزرسانی ریموت می‌شود.

دیدگاه مشتریان درباره نرم‌افزار رای‌ون

مسعود شریفی مدیر فناوری اطلاعات

نرم‌افزار رای‌ون یکی از بهترین نرم‌افزارها نه تنها در حوزه مدیریت دانش، بلکه در حوزه کلان فناوری اطلاعات است. رای‌ون، نرم‌افزاری با معماری قوی و ساختاری کاملاً علمی است. رابط کاربری جذاب و کارا برای کاربران دارد که به جذب مخاطبان نرم‌افزار کمک شایانی می‌کند. با نگاهی حرفه‌ای به این نرم‌افزار به راحتی در می‌یابید که برای خلق و نگهداری آن واقعاً زحمت کشیده شده است.

مهدی اسفندیاری مدیر دانش

در خصوص انتخاب نرم‌افزار مدیریت دانش با اکثر شرکت‌هایی که در این حوزه حرفی برای گفتن داشتند صحبت کردیم. اکثر شرکت‌هایی که برای ارائه نرم‌افزار مدیریت دانش آمدند دید مناسبی از مدیریت دانش نداشتند و صرفاً نرم‌افزار نوشته بودند نه نرم‌افزار مدیریت دانش سازمانی. اما اینوتکس ایران در این حوزه دید کاملاً مناسبی داشت و رای‌ون به گونه‌ای بود که تمامی روش‌های جدیدی را که در نرم‌افزارهای مدیریت دانش در دنیا مطرح است به کار گرفته بود. روش‌هایی که مشاور تراز اول بین‌المللی ما بر آن‌ها تاکید داشت. انعطاف‌پذیری سامانه باعث می‌شود آنچه در خصوص پیاده‌سازی مدیریت دانش در فکر مشتری است بتوان با رای‌ون اجرا کرد.

حبیب فاضلی ریاست شورای خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی

ما نیاز داشتیم که سیستم نظام پیشنهادات، پژوهش و مدیریت دانش در قالب یک سامانه باشد. نظام سرمایه‌های فکری و پرورش ایده‌ها نیز در دستور کار قرار داشت. رای‌ون در این شرایط با ساختاری منعطف باعث شد تا به هدفمان یعنی تلفیق این سامانه‌ها و نظام‌ها دست یابیم. در حال حاضر با استفاده از رای‌ون، یک سامانه برای تمام آنها داریم. با بکارگیری رای‌ون با ایجاد ورودی یکسان، گروه‌های کارشناسی واحد و تعریف فرآیند یکپارچه در نرم‌افزار، اهداف شرکت محقق گردید. به همین دلیل من به سازمان‌هایی که می‌خواهند نظام پیشنهادات، پژوهش، پرورش ایده‌ها و نظام‌های مشابه را پیاده‌سازی نمایند، بکارگیری رای‌ون را به دلیل دارا بودن قابلیت تعریف ماژول‌های مختلف توصیه می‌نمایم.

عباس خراسانی مدیر دانش

طراحی رای ون بسیار عالیست، کاربر پسند است و نقشه گرافیکی لذتبخشی دارد. در یک کلام، رای‌ون تمام آن چیزی که شما برای مدیریت دانش لازم دارید را در اختیار شما قرار می‌دهد.

حتما با یک جلسه دمو شروع کنید

با یک جلسه دمو، می‌توانید ضمن آشنایی با نرم‌افزار مدیریت دانش رای‌ون، راهنمایی‌های مناسبی برای استفاده از آن در سازمان خود دریافت کنید.