نسخه‌های نرم افزار مدیریت دانش رای‌ون

قابلیت‌های جدید، بهینه‌سازی‌ها و رفع اشکالات

 با توجه به اینکه نرم‌افزار مدیریت دانش «رای‌ون» طراحی شده تا تمامی نیازهای مدیریت دانش از جمله پیاده‌سازی و تدوین نقشه دانش، تشکیل انجمن‌های خبرگی، یکپارچه‌سازی منابع دانش سازمانی  مدیریت و گزارش‌گیری‌های دقیق، دسترسی آسان و اصولی به اسناد در سازمان شما را پوشش دهد، ما بر آنیم با به‌روز نگه‌داشتن نرم‌افزار «رای‌ون» بهترین بازدهی و کارایی را به مشتریان خود ارائه دهیم. از طرفی با توجه به اینکه شفافیت و برطرف کردن نیاز مشتری را یکی از مهمترین اولویت‌های شرکت می‌دانیم؛ تمامی تغییرات و به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار را در قالب «تاریخچه تحولات و نسخه‌های رای‌ون» به مرور منتشر می‌کنیم.

جزییات و راهنمایی جدول نسخه‌ها

شما می‌توانید تغییرات اصلی نرم‌افزار را در نسخه های 22، 23، 26 …، تا 29 ببینید. در این آپدیت‌ها شما می‌توانید به‌روزرسانی‌های بسیار مهم که معمولا از جنس تغییرات UX نرم‌افزار است را ببینید. مشخصه اصلی این نسخه‌ها وجود تنها یک عدد است، به طور مثال و همانطور که در بالا اشاره شد 22 و نسخه بعد از آن 23 … .

 شماره نسخه های «رای ون» از چهار بخش تشکیل شده است که به صورت  M.F.I.B منتشر می‌شوند، بجز M که مربوط به   تغییرات اصلی نرم‌افزار است. در بالا به آن اشاره شد، بقیه این بخش‌ها، قابلیت‌ها، بهینه سازی‌ها و رفع باگ در نرم‌افزار «رای‌ون» را نشان می دهد. و ساختاری به صورت زیر دارد:

  • حرف M یا Major Release به معنای شماره نسخه است. افزایش شماره نسخه به معنای تغییرات عمده در نرم افزار است به نحوی که تغییرات آن برای کاربر عادی کاملا ملموس خواهد بود.
  • حرف F یا New Features نشان دهنده تعداد قابلیت های جدیدی است که به نرم افزار اضافه شده است.
  • حرف I یا Improvements به معنای تعداد بهینه سازی هایی است که در نرم افزار انجام شده است.
  • حرف B یا Bug Fixes به معنای تعداد اشکالات یا باگ های برطرف شده است.

این اعداد از چپ به راست نوشته میشوند و هر زمان که عدد سمت چپ افزایش یابد، تمامی اعداد سمت راست آن مجددا از صفر شروع خواهند شد. به عنوان مثال، در نسخه 29.9.8.1 نسبت به نسخه 29.7.8.6 دو قابلیت جدید اضافه شده است (2 = 7 – 9) و 8 بهینه سازی و یک رفع باگ داشته است.

نسخه‌های منتشر شده رای‌ون