یکپارچه‌سازی رای‌ون

شریان‌های دانش سازمان خود را به هم متصل کنید.

زمانی که رای‌ون را انتخاب می‌کنید، بهره‌وری بیشتر سازمان خود را هدف می‌گیرید. با رای‌ون می‌توانید دانش را در همان سیستم‌ها و محیط‌هایی که کارهای روزانه افراد انجام می‌شود جمع‌آوری کنید و به اشتراک بگذارید. 

 رای‌ون با تعداد زیادی از پلتفرم‌های بین‌المللی و داخلی دارای امکان یکپارچه‌سازی است. همچنین از ده‌ها اپلیکیشن مرسوم دنیا امکان نمایش اطلاعات در رای‌ون را دارید.

قابلیت یکپارچه‌سازی رای ون با سایر نرم افزارهای کاربردی در سازمان وجود دارد.

سازمان‌های موفق، رای‌ون را به سامانه‌های نرم‌افزاری
دیگر خود متصل می‌کنند.

اتوماسیون اداری

در همان نرم افزار اتوماسیون اداری سازمان خود، تمام وظایف و کارهای مدیریت دانش خود را ببینید، اقدام کنید و از آخرین تغییرات مطلع شوید.

کنترل و مدیریت پروژه

فعالیت های پروژه خود را با رای‌ون هماهنگ کنید، دانش پروژه‌ خود را به موقع جمع‌آوری کرده و در هر فعالیت به تمام دانش قبلی دسترسی داشته باشید.

مدیریت فرآیند (BPMS) و گردش کار (WFMS)

به ازای هر فرایند کسب و کار خود و زیرفرایندها و فعالیت های آن یک صفحه ایجاد کنید که تمام دانش به‌روز و مرتبط با آن فرایند را در اختیار کاربران قرار دهید.

پرتال داخلی سازمان

فرم های جمع آوری اطلاعات در پرتال خود را به رای ون وصل کنید، و اطلاعات جدید و به روز را از رای ون به طور اتوماتیک در پرتال خود نمایش دهید.

پیام‌رسان داخلی سازمان

نوتیفیکیشن‌ها و بروزرسانی‌های پایگاه دانش را در پیام‌رسان‌های شخصی و سازمانی به افراد و گروه‌های مشخص برسانید و آن‌ها را به تناسب موقیعت شغلی از آخرین تغییرات باخبر کنید.

اداری و منابع انسانی

پرونده پرسنلی کارکنان را با داده‌های رای‌ون هماهنگ کنید و امتیازات و دستاوردهای دانشی کارکنان را یکپارچه کنید تا علاوه بر به روز بودن پروفایل دانشی کارکنان، پیدا کردن خبره‌ها در زمینه‌های مختلف ساده‌تر شود.

کتابخانه یکپارچه‌سازی رای‌ون (RaaiVan API's)

هدف ما افزایش بهره‌وری و هوشمندی تیم‌ها و سازمان‌ها با مدیریت دانش است.رای‌ون دارای یک کتابخانه یکپارچه‌سازی است که به سازمان شما امکان می‌دهد هر نرم‌افزاری را به رای‌ون متصل کنید.