دستاوردهای ما

در طی سال‌ها فعالیت اینوتکس ایران، افتخارات و دستاوردهای ما همواره نشانگر تعهد و تلاش مستمر برای ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان و جامعه بوده است.

دارای ثبت پتنت بین المللی در زمینه مدیریت دانش

شرکت اینوتکس ایران در سال 1401 موفق شده است برای ابداعات خود در زمینه الگوهای سازماندهی دانش در نرم‌افزار مدیریت دانش رای‌ون ثبت اختراع بین المللی انجام دهد.

عضو انجمن مشاوران مدیریت ایران

شرکت اینوتکس ایران عضو انجمن مشاوران مدیریت ایران است. این انجمن از سال 1377/6/15 بعنوان انجمن‌ صنفی کارفرمایی و تحت نام انجمن مشاوران مدیریت ایران در وزارت کار و امور اجتماعی ثبت گردید است. 

رتبه ۴ از شورای عالی انفورماتیک

شرکت اینوتکس ایران رتبه 4 از شورای عالی انفورماتیک دارد، شورایی که هدف نهایی آن استقرار یک نظام انفورماتیک سالم در کشور جهت حرکت به سوی خودکفایی کشور در این زمینه بود.

اولین نرم‌افزار مدیریت دانش مبتنی بر وب معنایی در ایران

اینوتکس ایران تولید کننده و معرف اولین سیستم نرم‌افزاری مدیریت دانش سازمانی (رای ون) مبتنی بر مفاهیم اصولی مدیریت دانش شامل بصری سازی دانش، قابلیت‌های معنایی و هوش اجتماعی و … در ایران است. 

اینوتکس‌ ایران، شرکتی دانش بنیان

سامانه‌های یکپارچه دانش «رای‌ون» توسط کارگروه ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان به ریاست معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و …  تایید صلاحیت شد و اینوتکس ایران به عنوان شرکتی دانش‌بنیان معرفی شد.               

برنده لوح زرین جشنواره شیخ بهایی

برنده لوح زرین چهارمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی به واسطه تولید فناوری محتوای هوشمند است. ماموریت این جشنواره ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت و تقدیر از کارآفرینان برتر و … است.

 
لوگو شهرک علمی و تحقیقاتی اصفحان

شرکت برتر سال 1387 در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به عنوان اولین سازمان موسس مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری در کشور با هدف حمایت از ایجاد و توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان و تولید ثروت از علم راه‌اندازی شده است.

دارای ارزیابان مدیریت دانش با مدرک مورد تایید EFQM اروپا

ارزیابی مدیریت دانش بر اساس EFQM  است. این کلمات مخفف واژه‌های انگلیسی مدیریت کیفیت بنیادی اروپاست که در سال 1988 تاسیس شد.

برترین استقرار مدیریت دانش در کشور

 

در سال 1391 توانستیم در کنفرانس ملی مدیریت دانش به‌عنوان شرکت برتر شناخته شویم. رسالت این کنفرانس، ترویج مبحث مدیریت دانش در کشور و ایجاد فرصتی برای تبادل اندیشه‌ها و تجارب در این حوزه است. 

اینوتکس ایران در حوزه پژوهش

کتب و مقالات زیر از نتایج و دستاوردهای پروژه‌ها و تحقیقات انجام شده توسط همکاران و کارکنان اینوتکس ایران در قالب فعالیت‌های مرتبط با این شرکت منتشر شده و بخشی از افتخارات و دستاوردهای اینوتکس ایران است.

کتاب «مديريت دانش و ارائه يک مدل فرايندی کاملا ابداعی» به عنوان اولین منبع تالیفی فارسی مدیریت دانش ۱۳۸۲
گردآوری و تالیف اولین مجموعه لغات تخصصی مدیریت دانش و تکنولوژی دانش – از ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۵
«مدل فرآيندی ابداعی مديريت دانش»، پنجمين کنفرانس مهندسی صنايع و سيستم های مديريت آسيا و اقيانوسيه، کوئينزلند، استراليا، دسامبر ۲۰۰۴
«کيت استراتژی دانش»، کنفرانس بين‌الملی مديريت، دانشگاه صنعتی شريف، آذر ۱۳۸۴
«مديريت زنجيره دانش»، کنفرانس بين المللی لجستيک و مديريت زنجيره تامين، هنگ کنگ، ژانويه ۲۰۰۶
«بررسي و مطالعه پياده سازی و به کارگيری مديريت دانش در صنايع نفت، گاز و پتروشيمی جهان»، کنفرانس تحقيق و توسعه و مديريت دانش، سالن اجلاس سران، تهران، ايران، آبان ۱۳۸۴
«کيت استراتژی دانش»، کنفرانس بين‌الملی مديريت، دانشگاه صنعتی شريف، آذر ۱۳۸۴
«مدل مديريت دانش فرآيندها»، هفتمين کنفرانس مهندسی صنايع و سيستم های مديريت آسيا و اقيانوسيه، بانگکوک، تايلند، دسامبر ۲۰۰۶
«تحليل پيشرفته شبکه های اجتماعی»، هشتمين کنفرانس مهندسی صنايع و سيستم های مديريت آسيا و اقيانوسيه، تايوان، دسامبر ۲۰۰۷
«مديريت دانش در زنجيره تامين الکترونيکی»، هشتمين کنفرانس مهندسی صنايع و سيستم های مديريت آسيا و اقيانوسيه، تايوان، دسامبر ۲۰۰۷
«مدیریت دانش ضمنی در پروژه»، اولین کنفرانس ملی مدیریت دانش، تهران، بهمن ۱۳۸۶
«قطب نمای مدیریت دانش»، راهنمای گام به گام استقرار مدیریت دانش، ۱۳۸۹
«ارائه سیستمی برای بازنمایی گرافیکی نقشه دانش برای بصری سازی یک فضای دانشی مشترک در سازمان به صورت پویا»، کنفرانس ملی مدیریت دانش، ۱۳۸۹
«دستنامه اکتساب، تحلیل و مدل سازی دانش »، ۱۳۸۹
بیش از ده عنوان راهنمای حرفه‌ای استقرار مدیریت دانش در دانش مارکت از ۱۳۹۵ تا کنون