ویژگی‌های شاخص رای‌ون

بالاترین استانداردها را از رای‌ون بخواهید.

رای ون امن است. رای ون امکانات زیادی را برای پیکربندی امنیتی در اختیار شما قرار می‌دهد. با استفاده از این امکانات، رای‌ون هم‌اکنون در بسیاری از سازمان‌های بزرگ در سطح خیلی محرمانه در حال استفاده است. رای‌ون تمامی تلاش‌های مهاجمانه را شناسایی می‌کند و در قالب گزارشات به مدیر سیستم ارایه می‌دهد. تمامی عملکردهای رای‌ون در پایین‌ترین سطح بهینه شده‌اند و تمامی تست‌ها نشان می‌دهد که هیچ کاربری نمی‌تواند در هیچ شرایطی عملکرد رای‌ون را مختل نماید.

تداوم کسب‌وکار شما با رای‌ون تضمین می‌شود. امکانات و قابلیت‌های پشتیبان‌گیری به همراه ارزیابی‌های دوره‌ای ما ریسک‌های وقوع فاجعه در اطلاعات کلیدی را برای شما به حداقل می‌رساند.

رای ون بر پایه آنتالوژی است. این معماری علاوه بر پشتیبانی از ساختارهای درختی، امکان ایجاد ساختارهای پیچیده و ایجاد مسیرهای چندگانه را برای دسترسی سریع به محتوای موجود، با رعایت سطوح دسترسی و طبقه‌بندی اطلاعات، در اختیار کاربران قرار می‌دهد. ایجاد ساختارهای معنایی (Semantic) در رای‌ون ممکن است.

رای‌ون کاملا قابل پیکربندی و شخصی‌سازی است و تنظیمات پیکربندی آن، توانایی پاسخگویی به گستره وسیعی از نیازهای شما را داراست. در رای ون، امکان تعریف ساختارهای دسته‌بندی منعطف، تمپلیت‌ها، روندهای قابل شخصی‌سازی وجود دارد. به این ترتیب شما می‌توانید شکل های متفاوتی از یک نوع دانش و محتوا با فرآیندهای متفاوت و برای مخاطبان متفاوت داشته باشید.

یکپارچه‌سازی رای ون آسان است. رای ون برای تبادل اطلاعات با سایر نرم‌افزارها، کتابخانه‌ای جامع از API ها را در اختیار توسعه‌دهندگان قرار می‌دهد که ضمن حفظ امنیت اطلاعات موجود در سامانه، امکان دریافت و ارسال اطلاعات را فراهم می‌آورد. نسخه ابری رای‌ون با ابزارهای روز دنیا مانند گوگل درایو، دراپ باکس، اسلک و … یکپارچه است.

رای‌ون، انعطاف‌پذیر است. با رای‌ون می‌توانید کاربردهای مختلفی از جمله مدیریت مستندات، ایجاد پایگاه‌های دانش، برقراری تعامل بین کارکنان، اتوماسیون و گردش اطلاعات، مدیریت تیم‌های دورکار، راه اندازی هلپ دسک و … را محقق کنید.

رای ون سریع است. در رای ون، علاوه بر استفاده از الگوریتم‌های سریع و استفاده از ساختمان‌های داده سریع تمامی درخواست‌های رابط کاربری به سرور، با استفاده از فناوری Ajax صورت می‌گیرد که علاوه بر افزایش سرعت، تجربه کاربری بسیار بهتری را رقم خواهد زد.

رای‌ون مرتب توسعه می‌یابد و طبق برنامه به‌روز می‌شود. خریداران رای ون، به طور متوسط سالانه ۶ به‌روزرسانی را دریافت می‌کنند. در هر به‌روزرسانی، تعدادی بهینه‌سازی، قابلیت جدید و رفع باگ در صورت وجود! در اختیار خریدار قرار می‌گیرد.

رای‌ون یک ابزار کاربرپسند و استفاده از آن آسان است. رای ون از یک رابط کابری پیشرفته بهره می‌برد که تجربه استفاده از یک نرم افزار سازمانی را لذت بخش تر از همیشه می کند. این مورد، موجب افزایش سرعت بکارگیری رای ون در سازمان می گردد.

رای‌ون می‌تواند به عنوان یک مخزن مرکزی، میزبان اطلاعات با فرمت‌های گوناگون و نقطه کانونی اطلاعات و دانش در سازمان باشد. با رای‌ون می‌توانید قطعه‌های اطلاعات را از سیستم‌ها و دیتابیس‌های مختلف به هم وصل کنید تا معنی و کاربرد بهتری داشته باشند.

جمع‌آوری اطلاعات در رای‌ون امکان مناسبی برای استفاده از یادگیری ماشین و فناوری‌های کلان‌داده‌ ایجاد می‌کند. تبدیل گفتار به متن، دسته‌بندی اتوماتیک، OCR، واقعیت افزوده، پیشنهاددهنده و ‌چت بات از فناوری‌هایی هستند که می‌توانند روی رای‌ون اضافه شوند و بهره‌وری سازمان شما را افزایش دهند.

حتما با یک جلسه دمو شروع کنید

با یک جلسه دمو، می‌توانید ضمن آشنایی با نرم‌افزار مدیریت دانش رای‌ون، راهنمایی‌های مناسبی برای استفاده از آن در سازمان خود دریافت کنید.