آغاز همکاری با شرکت گسترش فناوری خوارزمی

فهرست مطالب

دقیقه زمان تقریبی مطالعه

همکاری با شرکت گسترش فناوری خوارزمی

عقد قرارداد شرکت اینوتکس ایران با شرکت گسترش فناوری خوارزمی. شرکت خوارزمی یکی از بزرگترین تولیدکننده‌های اکسیدِ رویِ فعال و جاذب‌های سولفورزدایی در منطقه خاورمیانه است. شرکت خوارزمی با آغاز فعالیت‌های پژوهشی روی تولید انواع کاتالیست، از اواسط دهه هشتاد موفق به بومی‌سازی فناوری تولید انواع کاتالیست‌های مورد نیاز صنایع مادر، نظیر فولاد، نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش شد. قابل ذکر است که این صنایع نیز جزو مشتریان موفق اینوتکس ایران در زمینه اجرا و پیاده‌سازی مدیریت دانش هستند.

استقرار نرم افزار مدیریت دانش

تیم تصمیم‌گیرنده خوارزمی بعد از بررسی نرم‌افزارهای مدیریت دانش موجود در بازار و مشاهده دموی نرم افزار رای‌ون اقدام به خرید نرمافزار کردند. در حال حاضر برنامه‌ریزی و اقدامات اولیه برای استقرار نرم‌افزار مدیریت دانش رای‌ون در این شرکت شروع شده‌است.

استقرار نرم‌افزار مدیریت دانش «رای‌ون» شامل:

استقرار نرم‌افزار مدیریت دانش «رای‌ون» به تمامی فعالیت‌هایی گفته می‌شود که نرم‌افزار را از نظر فنی و توسط تیم پشتیبانی اینوتکس ایران آماده بهره‌برداری می‌کند. همچنین این مرحله شامل آموزش تعدادی از کاربران برای دریافت مهارت کافی هنگام کار با نرم‌افزار و نگهداری از آن نیز می‌شود. این کاربران بیشترین مشارکت را در اجرای فرایندهای مدیریت دانش مجموعه بر عهده دارند.

برای همکاران محترم خود در شرکت گسترش فناوری خوارزمی موفقیت و شادکامی آرزومندیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *