از کجا شروع کنم؟

نقطه شروع مناسب، بخشی از موفقیت سازمان شما در مدیریت دانش است.

پلتفرم رای‌ون کاربردهای متنوعی دارد. برای توسعه سازمان خود با استفاده از این کاربردها 4 محدوده را به عنوان نقطه شروع به شما پیشنهاد می‌دهیم. انتخاب نقطه شروع به عوامل متعددی بستگی دارد. این‌که چقدر آمادگی استفاده از این کاربردها وجود دارد، میزان حمایت و پشتیبانی مدیریت چقدر است، توانایی و بلوغ افراد در سازمان در چه حدی است، نوع عملیات و یا خدمات ارائه شده در سازمان چگونه است، ارزش ناشی از استفاده از کاربردها، میزان ریسک، و نتیجه و پیامد استفاده از این کاربردها چیست؟ همه این عوامل باعث می‌شوند در نهایت یکی از محدوده‌های زیر را به عنوان نقطه شروع انتخاب کنید.

با یک کاربرد مشخص شروع کنید

شما می‌توانید یک مورد از کاربردهای از پیش تعیین‌شده رای‌ون را با توجه به نیازها شرایط سازمان خود انتخاب کرده و مساله پیش روی خود را حل کنید. این تک‌کاربردها مزیتی دارند که می‌توانید به سادگی، با ریسک پایین، سریع و مقرون به صرفه نیاز خود را برطرف کنید و به اهداف خود دست یابید. برای شروع از این مسیر ابتدا با همه کاربردهای رای‌ون آشنا شوید.

کاربردهای از پیش تعیین شدۀ رای ون برای حل مسائل سازمان شما.

از یک دپارتمان شروع کنید

شما می‌توانید از رای‌ون و کاربردهای اختصاصی آن برای دپارتمان خود استفاده کنید. اگر یک دپارتمان در سازمان شما دارای مساله‌های مشخصی در حوزه مدیریت دانش و اطلاعات است و مدیران آن دپارتمان تمایل به حل این مشکلات دارند، می‌توانید با کاربردهای اختصاصی رای‌ون برای دپارتمان‌های سازمان شروع کنید و در مدت زمان کوتاهی در تعامل و بهره‌وری پیشرفت کنید. ما تجربه‌ای غنی از ارائه کاربردها در دپارتمان‌هایی مانند منابع انسانی، بازاریابی، فناوری اطلاعات و مدیریت پروژه را نیز دارا هستیم. علاوه بر این برای سایر دپارتمان‌ها نیز می‌توانید از خدمات ما بهره‌مند شوید. شما را راهنمایی می‌کنیم تا در زمان کوتاهی آن را پیاده‌سازی کنید.

در کل سازمان اجرا کنید

با توجه به تفاوت ماهیتی سازمان‌ها با یکدیگر، طبیعتاً چالش‌ها و مسائل پیش رویشان نیز با یکدیگر متفاوت خواهد بود. اگر می‌خواهید همه واحدهای داخلی و کارکنان سازمان از کاربردهای رای‌ون استفاده کنند، می‌توانید کاربردهای متناسب با صنعت خود را انتخاب کنید ما تجربه بسیار خوبی در صنایع «ساخت و تولید»، «نفت، گاز و پتروشیمی»، «سازمان‌های دولتی و خدمات عمومی»، «شهرداری و خدمات شهری»، «خودروسازی»، «بانکداری، پرداخت و فناوری مالی»، «مخابرات» و «آب، برق و انرژی» داریم و با اتکا به کاربردهای رای‌ون، در صنایع مورد نظر شما نیز خدمات چشم‌گیری ارائه خواهیم نمود. در این حالت همه کارکنان و واحدهای سازمان از مزایای این کاربردها بهره‌مند می‌شوند.

اکوسیستم سازمانی را هدف بگیرید

برخی کاربردهای رای‌ون، تنها به مرزهای سازمان شما محدود نمی‌شود. شما می‌توانید به دغدغه‌های مدیریت دانش و اطلاعات بیرون از مرزهای سنتی سازمان خود فکر کنید. با به‌کارگیری رای‌ون در این سطح، نه فقط کارکنان و واحدهای درون سازمان، بلکه سایر افراد بیرون از سازمان نظیر شرکای تجاری، مشتریان، تامین‌کنندگان، شبکه فروش، شرکت‌های دانش‌بنیان، مراکز پژوهشی و تحقیق و توسعه، سازمان‌های مردم نهاد و… نیز به اکوسیستم مدیریت دانش و اطلاعات شما می‌پیوندند.

با کمک رای ون می‌توانید اکوسیستم سازمانی ایجاد کنید.

حتما با یک جلسه مشاوره شروع کنید

با یک جلسه رایگان مشاوره با ما، راهنمایی مناسبی برای اطلاعات و دانش سازمانی خود دریافت کنید.