به گزارش سایت سازمان محیط زیست استان گلستان بازدید از شرکت اینوتکس با حضور مدیر کل حفاظت محیط زیست گلستان، مشاور ایشان و مجری پروژه مدیریت دانش ‏انجام شد .‏

به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان، همزمان با این بازدید جلسه ای با در حضور مدیر کل با مدیر عامل و کارشناسان این شرکت برگزار شد .

در ابتدا سرخپور مجری پروژه مدیریت دانش در محیط زیست گلستان توضیحاتی در خصوص نحوه تامین نرم افزار و نیازها و کاربردهای آن بیان داشت .

در ادامه مهندس جهانیان مدیر عامل شرکت درخصوص کاربردهای اجرایی نرم افزار در سازمان های مختلف همچون مراکز دفاعی ، بانک ها و … و برنامه های این شرکت در توسعه نرم افزار توضیحاتی را ارائه داد .

سپس مهندس بلوریان کارشناس فنی شرکت اقدام به نمایش و اجرای نرم افزار کرد و توضیحاتی از کاربرد نرم افزار و نحوه ثبت اطلاعات دانش و نحوه طراحی و استفاده از نقشه های مفهومی دانش ، شیوه های ارزیابی را عنوان کرد .

در پایان جلسه دکتر مهاجر مدیر کل حفاظت محیط زیست استان ، ضمن تشریح برنامه های اداره کل و سازمان در خصوص اهمیت اجرای مدیریت دانش بالاخص طرح پایلوت مدیریت دانش استان نکاتی را بیان داشت و نظرات و پیشنهادات و نیازهای مدنظر پروژه را بیان کرد .

همچنین مقرر شد همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی نرم افزار مدیریت دانش توسط کارشناسان شرکت در اداره کل نصب و راه اندازی شود .