پکیج حرفه‌ای نظام‌نامه مدیریت دانش

بر اساس تکلیف نظام‌نامه مدیریت دانش در دستگاه‌های اجرایی، دستگاه‌ها و سازمان‌های بزرگ و کوچک دولتی موظفند نسبت به پیاده‌سازی مدیریت دانش اقدام کنند.

به این منظور، پکیج نظام‌ نامه مدیریت دانش در دستگاه‌های اجرایی توسط شرکت اینوتکس‌ ایران تهیه شده تا با کمترین زحمت و در کوتاه‌ترین زمان، تکالیف مربوط به نظام‌نامه را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

کل تکالیف نظام‌نامه در کمتر از 10 هفته با صرفه‌جویی بالا با رعایت محدودیت‌های کرونا قابل انجام است!

پکیج شامل چه چیزهایی است؟

تجربه به ما ثابت کرده ترکیب زیر معجزه می‌کند:

آموزش - آزمون - گواهینامه مدیریت دانش

آموزش / آزمون / گواهینامه

اطمینان از اینکه تمامی افراد مرتبط با تیم مدیریت دانش، آموزش‌های کافی را دیده‌اند. در زمان و مکان برگزاری آموزش، آزادی عمل دارید. آزمون‌های این بخش تضمین‌کننده کیفیت یادگیری افراد است و گواهینامه‌ها باعث افزایش انگیزه در آنها می‌شود.
ویدئوهای مشاوره مدیریت دانش

ویدئوی مشاوره‌ای

ویدئوهای مشاوره‌ای که توسط مجرب‌ترین مشاوران مدیریت آماده شده، به همراه تمپلیت‌ها کمک می‌کند تا به راحتی از پس تکالیف استقرار نظام‌نامه مدیریت دانش برآیید.

تمپلیت های مدیریت دانش

تمپلیت‌های آماده

تمپلیت‌های آماده بین 70 تا 90 درصد کار را برای شما انجام داده‌اند، وظیفه شما فقط شخصی‌سازی، انجام محاسبات خاص سازمان یا انتخاب از بین گزینه‌ها است. آن‌ها بر اساس تجربه ما ساخته شده‌اند تا زحمت شما به حداقل برسد.

پرسش های متداول در اجرای نظام نامه مدیریت دانش در دستگاه های اجرایی

پرسش‌های متداول - FAQ

در آموزش‌ها، ویدئوهای مشاوره‌ای و تمپلیت‌ها تلاش شده کلیه زوایای تکالیف مدیریت دانش به خوبی پوشش داده شود؛ همچنین از راهنماهای متنی نیز استفاده شده‌‌است. با تهیه هر پکیج به پرسش‌های مورد نیازتان و پرسش‌های متداول سازمان‌های مختلف دسترسی دارید.

مشاوره مدیریت دانش

مشاوره حضوری

انجام برخی تکالیف استقرار مدیریت دانش نیاز به همفکری و مشاوره شخصی دارد. در هر پکیج با توجه به نوع فعالیت‌ها و تکالیف، جلسات حضوری یا آنلاین در نظر گرفته شده‌است که مشاور ارشد مدیریت دانش به شما در تهیه خروجی مورد نظر کمک می‌کند.

داشبورد بلوغ مدیریت دانش در نرم افزار مدیریت دانش رای ون

امکانات نرم‌افزاری

اجرای تکالیف استقرار نظام‌نامه مدیریت دانش به امکانات نرم‌افزاری نیاز دارد. از پایگاه دانش و فرایندهای مدیریت دانش گرفته تا داشبوردهای حرفه‌ای که به تهیه گزارش‌ها و تحویل آن‌ها به مراجع و سازمان‌های بالادستی کمک می‌کنند. کلیه این امکانات روی قوی‌ترین بستر نرم‌افزاری مدیریت دانش در ایران به شما ارائه می‌شود.

برای آشنایی بیشتر فرم زیر را تکمیل کنید!

 

و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.
    در این 17 سال تجربه، بیش از ده‌ها سازمان دولتی به ما اعتماد کرده‌اند!

    شرکت دانش‌بنیان ایران اینوتکس