بنکی دو؛ تصویر جدید، رویکردهای نو!

فهرست مطالب

دقیقه زمان تقریبی مطالعه

صفحه اول بنکی دو تغییر کرد. در طراحی جدید صفحه بنکی دو سعی شده است علاوه بر زیبایی بصری، دسترسی کاربران سایت به بخش های مختلف سایت تسهیل گردد. در این صفحه همچنین برای اولین بار رویکرد های جدید سامانه بنکی دو برای بازدیدکنندگان شرح داده شده است. “شبکه سازی و تعامل”، “جمع سپاری و توسعه مشترک دانش”و “خرید، فروش و پرداخت اجتماعی” سه رویکرد جدید سایت بنکی دو در یک سال آینده خواهد بود.

همچنین در بخش دیگری از تغییرات سایت، صفحه ای مختص به صاحبان کسب و کار طراحی شده تا ایشان بتوانند با ارزیابی بهتری از امکانات سایت برای توسعه کسب و کار خود تصمیم بگیرند. امکانات جدید سایت بنکی برای بانکها، شرکت های پرداخت، تامین کنندگان صنعت بانکی و دیگر صاحبان کسب و کار با شعارهای “همه چیز را همگان دانند!”، “جارزنی در بنکی دو”، “بهتر بشنـویـد!” و “احترام به سنت ها” معرفی شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه صاحبان کسب و کار (+) مراجعه کنید.
بنکی دو، اولین دانشنامه اجتماعی صنعت بانکداری و پرداخت، با هدف ساماندهی دانش بانکی ایران در شهریور ماه سال ۱۳۹۳ به همت کادر فنی شرکت اینوتکس ایران طراحی و برای استفاده‌ی فعالان حوزه بانکداری همزمان با بیست و پنجمین همایش بانکداری اسلامی بر روی وب قرار گرفت.
بنکی دو در کنار تدوین دانشنامه بانکی می کوشد با استفاده از بستر شبکه ی اجتماعی خود پلی میان کارشناسان بانکی ساخته و از طریق تعاملی سازنده به جامعه بانکی کشور یاری رساند.

banki2

اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email