Training-Calendar-Item1

معرفی کارگاه

این کارگاه بر اساس 15 سال تجربه ما در حوزه مدیریت دانش برای کمک به شما در تدوین نقشه دانش سازمانتان طراحی شده است. تدوین نقشه دانش، یکی از گام های مهم و کلیدی طراحی و اجرای یک نظام مدیریت دانش است. شما ممکن است:

  • نقشه دانشِ سازمان خود را در سطحی کلی آماده کنید تا بتوانید استراتژی ها و جهت گیری های کلی خود را در مدیریت دانش تعیین کنید (تدوین استراتژی و نقشه راه دانشِ سازمان).
  • نقشه دانشِ سازمان خود را با جزئیات کامل و تا سطوح ریز تعیین کنید تا بتوانید از آن برای سازمان دهی و بازیابی دقیق دانش در یک سامانه نرم افزاری استفاده کنید.

این راهنما به صورت رایگان در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

 با استفاده از این راهنمای مقدماتی شما می توانید مفاهیم کلیدی را آموخته، سپس گام به گام و با توجه به نوع سازمان خود نقطه شروع مناسب برای تدوین نقشه دانش را انتخاب کنید و آمادگی لازم برای تدوین نقشه دانش را کسب کنید.

خشایار جهانیان

خشایار جهانیان

مربیِ کارگاه تدوین نقشه دانش

خشایار با بیش از 15 سال سابقه حرفه ای در زمینه مدیریت دانش و ایجاد تحول دانشی، تجربه برگزاری بیش از 200 کارگاه آموزشی را دارد. تجربیات و دانش وی در زمینه مهندسی دانش، او را به گزینه ای مناسب برای تمرین و یادگیری مفاهیم نقشه دانش تبدیل می کند.

در این کارگاه یاد می گیرید:

ساختارهای ساده و پیشرفته سازمان دهی دانش چه هستند؟

نقشه دانش چیست؟

تدوین نقشه دانش خود را از کجا شروع کنم؟

نقشه دانش را چگونه بر اساس فرایندها ترسیم کنم؟

نقشه دانش را چگونه بر اساس فناوری ترسیم کنم؟

نقشه دانش را چگونه بر اساس پروژه ترسیم کنم؟

شناسایی و تخصیص دارایی های دانشی روی نقشه را چگونه انجام دهم؟

اعلام نیاز به این کارگاه

* این کارگاه قبلا در تقویم آموزشی اینوتکس ایران برگزار شده است. شما می توانید با پر کردن فرم زیر تمایل خود به این کارگاه را اعلام کنید. در بخش توضیحات مشخص کنید آیا تمایل دارید این دوره در محل شرکت/سازمان شما برگزار شود یا ترجیح می دهید در تاریخ تقویمی ما در آن شرکت کنید (رزرو جا).