کاربردهای فناوری های نوظهور در مدیریت دانش

معرفی آموزش کاربردهای فناوری های نوظهور در مدیریت دانش

یکی از مهم ترین عناصر جاری سازی هر تغییری در سازمان، مشارکت افراد در آن تغییر است. مدیریت دانش نیز به نوعی ایجاد تغییر در نحوه کارکردن افراد است و توقع می رود افراد، رفتارهای مطلوب دانشی از جمله به اشتراک گذاری دانش، توسعه دانش، به کارگیری دانش، تعامل و پاسخ گویی به دیگران را مرتبا از خود بروز دهند. برای تقویت این رفتارهای دانشی، لازم است مکانیزم های انگیزشی مناسب در فرایندها و سیستم های مدیریت دانش در نظر گرفته شود. اما انتخاب، طراحی و تطبیق این مکانیزم ها با شرایط سازمان و ویژگی های افراد آن یک چالش بزرگ است؛ به عبارتی چالش بزرگ در مدیریت دانش این است که چکار کنیم تا افراد با سیستم ها و فرایندها همراه شوند. این کارگاه به شما کمک می کند این چالش را به خوبی مدیریت کنید.

اگر در انگیزش کارکنان به همراهی با سیستم ها و رویه های سازمانی به خصوص مدیریت دانش مشکل دارید و علاقمندید هم در تئوری هم در عمل به راه حل هایی دست پیدا کنید، حتما در این دوره شرکت کنید.

واژه نامه KM به صورت رایگان در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

هر یادگیری از آشنایی با مفاهیم آغاز می شود. واژه نامه مدیریت دانش، گستره بزرگی از واژگان، اصطلاحات و به خصوص فناوری های کاربردی در مدیریت دانش را در اختیار شما می گذارد.

حسین غضنفری

مدرس و مشاور بلاک چین

مربیِ اول دوره

تخصص حسین، رمزنگاری (Cryptography)، بلاک چین و ارزهای دیجیتال است. او به عنوان مدرس و مشاور در دانشگاه شریف، اتاق بازرگانی و … تجربه های متنوعی در حوزه بلاک چین داشته است. حسین در این دوره با تشریح مفهوم رمزنگاری و زنجیره بلوک، به کاربردهای آن در حوزه مدیریت دانش اشاره خواهد کرد.

خشایار جهانیان

خشایار جهانیان

مشاور مدیریت و مهندسی دانش

مربیِ دوم دوره

خشایار با بیش از 15 سال سابقه حرفه ای در زمینه مدیریت دانش و ایجاد تحول دانشی، تجربه برگزاری بیش از 200 کارگاه آموزشی را دارد. او همواره در بطن به کارگیری فناوری های نوین در محصولات و خدمات شرکت اینوتکس ایران بوده است. تجربه و دیدگاه های او در زمینه فناوری های نوین به خصوص کاربردهای واقعیت افزوده و واقعیت مجازی در مدیریت دانش سازمانی بخش دوم این دوره را تشکیل می دهد.

در این دوره یاد می گیرید:

رمزنگاری به زبان ساده چیست؟

بلاک چین چیست، چه ویژگی هایی دارد و عملا چگونه کار می کند؟

انواع کاربردهای بلاک چین در مدیریت دانش

بررسی نمونه های واقعی

واقعیت مجازی (VR) و واقعیت افزوده (AR)

کاربردهای VR و AR در مدیریت دانش

بررسی نمونه های واقعی

اعلام نیاز به این کارگاه

* این کارگاه قبلا در تقویم آموزشی اینوتکس ایران برگزار شده است. شما می توانید با پر کردن فرم زیر تمایل خود به این کارگاه را اعلام کنید. در بخش توضیحات مشخص کنید آیا تمایل دارید این دوره در محل شرکت/سازمان شما برگزار شود یا ترجیح می دهید در تاریخ تقویمی ما در آن شرکت کنید (رزرو جا).