لوگوی سامانه های یکپارچه رای ون

نرم افزار مدیریت دانش رای ون

ابزاری قوی و ساده برای تمام نیازهای مدیریت دانش

سامانه مدیریت دانش رای ون - قدرتمندترین سامانه مدیریت دانش ایران

برخی از مشتریان نرم افزار مدیریت دانش رای ون

امکانات نرم افزار مدیریت دانش رای ون

نرم افزار مدیریت دانش رای‌ون، ابزاری است ساده و قوی برای جمع‌آوری، به‌اشتراک‌گذاری و استفاده از دانش برای سازمان‌های متوسط و بزرگ.
تدوین پیشرفته نقشه دانش بر مبنای فناوری های سازمان

نقشه دانش پیشرفته

انواع درخت‌ دانش و امکانات مدل سازی دانش

نقشه دانش یکی از بخش‌های مهم در نرم‌افزار مدیریت دانش است. حوزه‌های دانش، دارایی‌های دانشی سازمان، خبره‌ها و سایر موضوعات در این نقشه قابل تعریف و نگهداری هستند. نقشه دانش «رای‌ون» منحصربفرد است چراکه امکان ایجاد همزمان درخت‌های دانش متنوع و حتی شکل دادن یک گراف از موضوعات را به شما می‌دهد. نقشه دانش رای ون در حالت حرفه‌ای برای ایجاد یک آنتالوژی (مغز پیشرفته سازمانی) استفاده می‌شود.

ثبت دانش با فرمت‌های مختلف

با رابط کاربری پیشرفته و آسان

در نرم افزار مدیریت دانش «رای‌ون» فرمت‌های متنوعی برای جمع‌آوری دانش از افراد و تیم‌ها وجود دارد. هر یک از کارکنان در حین یا پس از انجام وظایف، فعالیت‌ها یا فرآیندهای کاری، می توانند دانش کسب شده را با استفاده از امکانات جامع «رای‌ون» به صورت ساخت‌یافته تدوین کرده و آن را به اشتراک بگذارند. این فرمت‌ها بنا بر سفارش سازمان شما ایجاد می‌شوند و مختص سازمان شما هستند.

ارزیابی دانش از طریق فرم‌ارزیابی، کارتابل

انواع روش‌های ارزیابی دانش

مراحل ارزیابی کاملا قابل پیکربندی

در نرم افزار مدیریت دانش «رای‌ون» الگوها و روش‌های متنوعی برای ارزیابی دانش وجود دارد. شما می‌توانید برای هر فرمت دانش، تنظیمات متفاوتی برای ارزیابی و امتیازدهی در نظر بگیرید. این کار علاوه بر افزایش دقت در دانش‌های جمع‌آوری شده در سازمان به کاهش زمان و انرژی مورد نیاز برای ارزیابی دانش کمک می‌کند.

روش‌های متنوع بازیابی دانش

جستجو، ناوبری، پوش نوتیفیکیشن و ...

یکی از ویژگی‌های بی‌رقیب نرم افزار مدیریت دانش «رای‌ون» در ایران، امکان جستجوی تمام متن آن است. با «رای‌ون» موتور جستجویی مثل گوگل را درون اطلاعات و محتواهای سازمانی خود فعال می‌کنید که کلیه تنظیمات و قابلیت‌های گوگل را مانند جستجوی تمام‌متن، استفاده از انواع وایلدکاردها، جستجوی فازی، رتبه‌بندی نتایج جستجو و … در دل خود دارد. «رای‌ون» شیوه‌های آشنای مرور اطلاعات مانند فولدرهای ویندوز را نیز برای شما بازسازی کرده است.

بازیابی‌دانش و دستیابی به اطلاعات از روش‌های مختلف.
شبکه اجتماعی سازمانی

شبکه اجتماعی و امکانات تیمی

انجمن های خبرگی، چت، شبکه همکاران و ...

شبکه اجتماعی «رای‌ون» به دنبال بهره‌گیری از قدرت جمعی افراد یا به عبارتی هوش اجتماعی سازمانی برای حل سریع‌تر مسائل و بهبود فرایندهای کاری سازمان شما است. این زیرسامانه بستری مناسب برای تعامل هدفمند افراد با یکدیگر (مانند انجمن خبرگی یا CoP) است و کلیه امکانات یک شبکه اجتماعی قوی درون سازمانی را در اختیار شما قرار می دهد. شما می‌توانید در گام‌های بعدی، این زیرسامانه را به بیرون مرزهای سازمان خود برده و مشتریان، تامین کننده‌ها، شرکا و … را نیز در مدار ارتباطی خود قرار دهید.

داشبوردها و گزارش‌ها

گزارش‌های قدرتمند قابل شخصی سازی و تولید نمودار

مدیران ارشد، مدیر دانش و تحلیلگران سازمان شما نیاز به گزارش‌های دقیقی و خاصی دارند تا کیفیت فرایندهای مدیریت دانش و اثربخشی آن را بسنجند. از طرفی هر فردی که با نرم‌افزار مدیریت‌دانش «رای‌ون» سروکار دارد، در صورتی که دانش و یا تجربه‌ای ثبت کند، می‌تواند به راحتی همه اطلاعات مربوط به موضوع و اطلاعات ثبت شده را ببیند. علاوه بر آن تمامی موضوعات پیرامون دانش ثبت شده هم به صورت به‌روز قابل رویت است. گزارش‌های قدرتمند قابل شخصی‌سازی، امکانات تولید نمودار، و داشبوردهای ویژه، نیازهای سازمان شما را به خوبی پوشش می‌دهد.

نرم افزار مدیریت دانش رای‌ون برای نیازهای مختلف شما ماژول های متفاوتی دارد. اگر می‌خواهید بدانید دقیقا به کدام ماژول‌های نرم افزار مدیریت دانش رای‌ون نیاز دارید و به چه ترتیب و با چه هزینه‌ای می‌توانید آن را در سازمان خود راه‌اندازی کنید، حتما گزارش زیر را دریافت نمایید.
AnswerQuestions
" اینوتکس در این حوزه کاملا دید مناسبی داشت و رای ون به گونه ای بود که تمامی روش های جدیدی را که در نرم افزارهای مدیریت دانش در دنیا مطرح است به کار گرفته بود. روش هایی که مشاور تراز اول بین المللی ما بر آن ها تاکید داشت. انعطاف پذیری سامانه باعث می شود آنچه در خصوص پیاده سازی مدیریت دانش در فکر مشتری است بتوان با رای ون اجرا کرد. "
مهدی اسفندیاری
مدیر دانش شرکت ژنراتور مپنا پارس
" نرم افزار رای ون یکی از بهترین نرم افزارها نه تنها در حوزه مدیریت دانش، بلکه در حوزه کلان فناوری اطلاعات است. رای ون، نرم افزاری با معماری قوی و ساختاری کاملا علمی است. رابط کاربری جذاب و کارا برای کاربران دارد که به جذب مخاطبان نرم افزار کمک شایانی می نماید. با نگاهی حرفه ای به این نرم افزار به راحتی در می یابید برای خلق و نگهداری آن واقعا زحمت کشیده شده است. "
مسعود شریفی
مدیر فناوری اطلاعات گاز استان تهران

حتما با یک جلسه دمو شروع کنید

با یک جلسه دمو، می‌توانید ضمن آشنایی با نرم‌افزار مدیریت دانش رای‌ون، راهنمایی‌های مناسبی برای استفاده از آن در سازمان خود دریافت کنید.