لوگوی سامانه های یکپارچه رای ون

سیستم ساز رای‌ون

ابزار ایجاد سیستم‌های سازمانی برای استفاده بهینه از اطلاعات و دانشِ سازمان

تصویری از سیستم ساز رای ون
سیستم ساز رای‌ون به شما کمک می‌کند سیستم‌های ساده و سریع سازمانی بسازید تا با بهینه‌سازی تعاملات افراد، سازمان‌دهی محتوا و ارایه ابزارهای کارآمد برای ذخیره، به گردش درآوردن و دستیابی به محتوا، موجب کاهش هزینه‌ها، کاهش اتلاف زمان و افزایش بهره‌وری گردد. با سیستم ساز رای‌ون می‌توانید مشکلات متنوعی را حل کنید و سازمانی چابک، باهوش و موفق داشته‌باشید. راهکارهای زیر با سیستم ساز رای ون ساخته شده است؛ شما هم می‌توانید راهکارهای خاص خود را ایجاد کنید.
نظام پیشنهادات و مدیریت ایده
سیستم مدیریت پیشنهادات ایجاده شده با سیستم ساز رای ون
راهکار مدیریت دانش رویدادها و ماموریت ها
سیستم یادگیری از محیط ایجاده شده با سیستم‌ساز رای ون
مدیریت اطلاعات و دانش پروژه
سیستم مدیریت دانش پروژه ایجاده شده با سیستم ساز رای ون

با سیستم‌ساز رای ون چه مسائلی را می‌توانید حل کنید؟

جمع‌آوری و چرخش اطلاعات​

جمع‌آوری و چرخش اطلاعات

تعریف انواع قالب‌های اطلاعات و تعیین نحوه جمع‌آوری آن چه از افراد چه از سیستم‌ها، و گردش آن در بین واحدها، افراد و تیم‌ها به شما کمک می‌کند یک مخزن متمرکز، منسجم و به روز از اطلاعات مهم کسب‌وکار خود ایجاد کنید.

دسترسی به اطلاعات و محتواها​

دسترسی به اطلاعات و محتواها

با رای ون شما یک گوگل سازمانی دارید که هر محتوایی را ایندکس کرده و با سرعتی عالی به شما نتایج مرتب شده می دهد. با جستجوی رای ون زمان دسترسی به اطلاعات را کم کنید.

تعامل ببن افراد

تعامل بین افراد

رای ون به شما کمک می کند درباره مسائل و چالش‌های کاری خود با همکاران و همفکران خود تعامل کنید؛ حتی روندهای تعامل و همکاری دلخواه بین افراد، تیم‌ها و واحدهای سازمانی ایجاد کنید تا مسائل را راحت‌تر حل کنید و ایده‌ها و نظرات را بهتر جمع کنید.

یکپارچگی اطلاعات با سایر سیستم‌ها

با تایید شدن گزارش پیشرفت پروژه در رای‌ون، وضعیت یک فاز مشخص در سیستم مدیریت پروژه به تمام شده تغییر می‌کند؛ یا با تغییر یک مطلب در رای‌ون، محتوای یک پیج از سایت پشتیبانی شما به روز می‌شود؛ و یا هزاران سناریو دیگر را که به بهره‌وری سازمان شما منجر می‌شود محقق کنید.

مشتریان سازمانی رای ون

تعداد مشتریان بزرگ سازمانی

50 +

تعداد کاربران

140.000 +

رضایت مشتریان

90% +

امکانات ویژه سیستم‌ساز رای ون

فرم‌ساز رای ون

فرم ساز

در سازمان‌ها و اداراه‌ها، فرم یکی از ابزارهای مهم جمع‌آوری اطلاعات محسوب می‌شود. ساختن فرم‌های کارا و مفید برای دریافت اطلاعات مورد نظر برای واحدها و افراد مرتبط ضرورتی است که در اغلب موارد طراحی آن کار دشواری است. زیرسامانه فرم ساز فرآیند طراحی فرم را بسیار ساده و آسان می‌کند. فرم ساز، ابزاری مفید برای طراحی فرم در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا سازمان فرم‌هایی دسته‌بندی‌شده و منظم داشته باشد. فرم‌های طراحی شده می‌توانند به عنوان ابزاری کارآمد جهت کسب اطلاعات ساخت‌ یافته مورد استفاده قرار گیرند که موجب سازمان‌دهی بهتر و افزایش سهولت تولید محتوا می‌گردد.

روندساز

روندهای کاری مختلفی در سازمان شما وجود دارد. خیلی از این روندها باعث می‌شوند مساله‌ای حل شود، خدمتی حرفه‌ای ارائه شود، محصولی جدید و بدیع خلق گردد یا ایده‌ای نو در سازمان شکل گیرد. زیرسامانه روندساز به شما کمک می‌کند روندهایی دانش‌محور مانند خلاقیت و نوآوری، حل مساله، طراحی محصول، پاسخ گویی به مشکلات مشتریان و … را به شکلی ساده مدل‌سازی کنید و در سازمان خود به اجرا درآورید؛ به این ترتیب در کنار پایگاه دانش سازمانی خود فعالیت‌های روزمره سازمان را نیز خواهید داشت.

روندساز رای ون
زیرسامانه آگاه ساز خارجی

آگاه‌ساز خارجی

شما ممکن است «رای‌ون» را درون سازمان خود یا بین مشتریان، تامین‌کنندگان و سایر شرکای دانشی خود به کار بگیرید. در هر صورت شرایط مختلفی پیش می‌آید که نیاز دارید به کاربران خود یا اطلاع‌رسانی کنید یا این که اطلاعات کاربردی به صورت اتوماتیک و خلاصه برای آن‌ها ارسال شود تا به آن‌ها کمک شود. آگاه‌ساز خارجی در سامانه‌های یکپارچه دانش «رای‌ون» با تنظیمات مختلف می تواند از طریق ایمیل و پیامک، اتفاقات، اطلاع‌رسانی‌ها و اطلاعات کاربردی را در زمان مناسب به فرد مناسب برساند

کتابخانه یکپارچه‌سازی

«رای‌ون»، علاوه بر ابزارها و کارکردهای متنوعی که ارایه می‌دهد، به شکل بالقوه یک مخزن دانش انعطاف‌پذیر است و می‌تواند به عنوان بستر اطلاعاتی مرکزی در سطح سازمان مورد استفاده قرار گیرد. معماری اطلاعاتی «رای ون»، این امکان را به خوبی فراهم می‌کند که سایر سیستم‌های اطلاعاتی به خوبی و بدون هیچ گونه خطر از دست رفتن اطلاعات یا نقصان امنیت اطلاعات با مخزن دانش تبادل اطلاعات داشته باشند. با کتابخانه یکپارچه‌سازی «رای‌ون»، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار در سازمان شما می‌توانند سناریوهای مختلفی برای اتصال سیستم‌های مختلف به «رای‌ون» را پیاده سازی کنند.

کتابخانه یکپارچه‌سازی

برخی از مشتریانِ سیستم‌ساز رای ون

" اینوتکس در این حوزه کاملا دید مناسبی داشت و رای ون به گونه ای بود که تمامی روش های جدیدی را که در نرم افزارهای مدیریت دانش در دنیا مطرح است به کار گرفته بود. روش هایی که مشاور تراز اول بین المللی ما بر آن ها تاکید داشت. انعطاف پذیری سامانه باعث می شود آنچه در خصوص پیاده سازی مدیریت دانش در فکر مشتری است بتوان با رای ون اجرا کرد. "
مهدی اسفندیاری
مدیر دانش شرکت ژنراتور مپنا پارس
" نرم افزار رای ون یکی از بهترین نرم افزارها نه تنها در حوزه مدیریت دانش، بلکه در حوزه کلان فناوری اطلاعات است. رای ون، نرم افزاری با معماری قوی و ساختاری کاملا علمی است. رابط کاربری جذاب و کارا برای کاربران دارد که به جذب مخاطبان نرم افزار کمک شایانی می نماید. با نگاهی حرفه ای به این نرم افزار به راحتی در می یابید برای خلق و نگهداری آن واقعا زحمت کشیده شده است. "
مسعود شریفی
مدیر فناوری اطلاعات گاز استان تهران

حتما با یک جلسه دمو شروع کنید

با یک جلسه دمو، می‌توانید ضمن آشنایی با سیستم‌ساز رای‌ون، راهنمایی‌های مناسبی برای استفاده از آن در سازمان خود دریافت کنید.