لوگوی سامانه های یکپارچه رای ون

سیستم ساز رای‌ون

ابزار ایجاد سیستم‌های سازمانی برای استفاده بهینه از اطلاعات و دانشِ سازمان

تصویری از سیستم ساز رای ون
سیستم ساز رای‌ون به شما کمک می‌کند سیستم‌های ساده و سریع سازمانی بسازید تا با بهینه‌سازی تعاملات افراد، سازمان‌دهی محتوا و ارایه ابزارهای کارآمد برای ذخیره، به گردش درآوردن و دستیابی به محتوا، موجب کاهش هزینه‌ها، کاهش اتلاف زمان و افزایش بهره‌وری گردد. با سیستم ساز رای‌ون می‌توانید مشکلات متنوعی را حل کنید و سازمانی چابک، باهوش و موفق داشته‌باشید. راهکارهای زیر با سیستم ساز رای ون ساخته شده است؛ شما هم می‌توانید راهکارهای خاص خود را ایجاد کنید.
نظام پیشنهادات و مدیریت ایده
سیستم مدیریت پیشنهادات ایجاده شده با سیستم ساز رای ون
راهکار مدیریت دانش رویدادها و ماموریت ها
سیستم یادگیری از محیط ایجاده شده با سیستم‌ساز رای ون
مدیریت اطلاعات و دانش پروژه
سیستم مدیریت دانش پروژه ایجاده شده با سیستم ساز رای ون

با سیستم‌ساز رای ون چه مسائلی را می‌توانید حل کنید؟

جمع‌آوری و چرخش اطلاعات​

جمع‌آوری و چرخش اطلاعات

تعریف انواع قالب‌های اطلاعات و تعیین نحوه جمع‌آوری آن چه از افراد چه از سیستم‌ها، و گردش آن در بین واحدها، افراد و تیم‌ها به شما کمک می‌کند یک مخزن متمرکز، منسجم و به روز از اطلاعات مهم کسب‌وکار خود ایجاد کنید.

RaaiVan Search

دسترسی به اطلاعات و محتواها

با رای ون شما یک گوگل سازمانی دارید که هر محتوایی را ایندکس کرده و با سرعتی عالی به شما نتایج مرتب شده می دهد. با جستجوی رای ون زمان دسترسی به اطلاعات را کم کنید.

تعامل ببن افراد

تعامل بین افراد

رای ون به شما کمک می کند درباره مسائل و چالش‌های کاری خود با همکاران و همفکران خود تعامل کنید؛ حتی روندهای تعامل و همکاری دلخواه بین افراد، تیم‌ها و واحدهای سازمانی ایجاد کنید تا مسائل را راحت‌تر حل کنید و ایده‌ها و نظرات را بهتر جمع کنید.

Integration

یکپارچگی اطلاعات با سایر سیستم‌ها

با تایید شدن گزارش پیشرفت پروژه در رای‌ون، وضعیت یک فاز مشخص در سیستم مدیریت پروژه به تمام شده تغییر می‌کند؛ یا با تغییر یک مطلب در رای‌ون، محتوای یک پیج از سایت پشتیبانی شما به روز می‌شود؛ و یا هزاران سناریو دیگر را که به بهره‌وری سازمان شما منجر می‌شود محقق کنید.

مشتریان سازمانی رای ون

تعداد مشتریان بزرگ سازمانی

۵۰ +

تعداد کاربران

۱۴۰٫۰۰۰ +

رضایت مشتریان

۹۰% +

امکانات ویژه سیستم‌ساز رای ون

فرم‌ساز رای ون

فرم ساز

روندساز رای ون

روندساز

کتابخانه یکپارچه‌سازی

کتابخانه یکپارچه‌سازی

زیرسامانه آگاه ساز خارجی

آگاه‌ساز خارجی

برخی از مشتریانِ سیستم‌ساز رای ون

" اینوتکس در این حوزه کاملا دید مناسبی داشت و رای ون به گونه ای بود که تمامی روش های جدیدی را که در نرم افزارهای مدیریت دانش در دنیا مطرح است به کار گرفته بود. روش هایی که مشاور تراز اول بین المللی ما بر آن ها تاکید داشت. انعطاف پذیری سامانه باعث می شود آنچه در خصوص پیاده سازی مدیریت دانش در فکر مشتری است بتوان با رای ون اجرا کرد. "
مهدی اسفندیاری
مدیر دانش شرکت ژنراتور مپنا پارس
" نرم افزار رای ون یکی از بهترین نرم افزارها نه تنها در حوزه مدیریت دانش، بلکه در حوزه کلان فناوری اطلاعات است. رای ون، نرم افزاری با معماری قوی و ساختاری کاملا علمی است. رابط کاربری جذاب و کارا برای کاربران دارد که به جذب مخاطبان نرم افزار کمک شایانی می نماید. با نگاهی حرفه ای به این نرم افزار به راحتی در می یابید برای خلق و نگهداری آن واقعا زحمت کشیده شده است. "
مسعود شریفی
مدیر فناوری اطلاعات گاز استان تهران

حتما با یک جلسه دمو شروع کنید

با یک جلسه دمو، می‌توانید ضمن آشنایی با سیستم‌ساز رای‌ون، راهنمایی‌های مناسبی برای استفاده از آن در سازمان خود دریافت کنید.