رونمایی از سامانه ملی بنکی دو

فهرست مطالب

دقیقه زمان تقریبی مطالعه

دانشنامه اجتماعی صنعت بانکداری و پرداخت با نام بنکی دو آخرین دست‌آورد کارشناسان دانشی شرکت اینوتکس ایران است.

این محصول که همزمان با هفته بانکداری اسلامی در هفته ی دوم شهریور ماه بر روی اینترنت قرار گرفت دانش بانکی را به شکل دانشنامه در اختیار کارشناسان و علاقه مندان این حوزه قرار داده است.Banki2Logo

 

در پشت دانشنامه بنکی دو، نرم افزار قدرتمند مدیریت دانش رای ون قرار دارد و کاربران سایت می توانند با وارد کردن نام کاربری و گذرواژه ی خود با استفاده از شبکه اجتماعی این سامانه به شبکه ی وسیعی از فعالان صنعت بانکداری ایران مرتبط شوند و با اشتراک گذاری دانش بانکی خود در میان خبرگان امر در نهایت به تقویت و رشد این دانشنامه یاری برسانند.

این شبکه اجتماعی فراتر از توسعه ی دانشنامه بنکی دو می تواند کاربردهای بسیاری برای فعالان صنعت بانکی کشور داشته باشد. برای مثال سهولت دسترسی به مدیران و خبرگان بانکی، ایجاد فضای بحث و گفتگو میان ایشان و معرفی آخرین دست آوردهای صنعت بانکی گوشه ای از امکانات این سامانه است که می بایست به آن اشاره کرد.  شبکه اجتماعی بنکی دو در دو ماه آینده بر اساس دعوتنامه فعالیت خواهد کرد و پس از آن امکان ثبت نام عمومی، فعال خواهد شد. بنکی دو در آدرس Http://www.banki2.ir برای عموم قابل دسترسی است.

اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email