راه اندازی سایت جدید شرکت اینوتکس

فهرست مطالب

دقیقه زمان تقریبی مطالعه

سایت جدید شرکت اینوتکس از 22 بهمن 1394 آغاز به کار کرد. در راستای اهداف و برنامه های جدید شرکت اینوتکس ایران، معماری، تولید محتوا و طراحی جدید سایت شرکت از آبان ماه 1394 کلید خورد و فاز اول آن امروز مصادف با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید. در ادامه با بخش های سایت جدید شرکت اینوتکس آشنا می شوید.

نمای صفحه اصلی سایت جدید شرکت اینوتکس ایران

سایت جدید با رویکردی متفاوت به تولید و ارائه محتوا در حوزه مدیریت دانش و فناوری های مبتنی بر دانش می پردازد تا نیازهای مخاطبان در سازمان های مختلف را به خوبی پوشش دهد. سایت جدید بخشی از راهبردهای جدید شرکت اینوتکس ایران برای ارائه خدمات نو به بازار مدیریت دانش است که طی ماه های آتی با رونمایی از دو پروژه کلیدی دیگر تحقق می یابد.

معرفی بخش های سایت جدید شرکت اینوتکس

خدمات مشاوره

خدمات و راهکارهای مشاوره ای به طور مستمر در سایت جدید شرکت اینوتکس معرفی شده و در دسترس مخاطبان قرار می گیرند. بخش هایی از خدمات مشاوره اینوتکس ایران در قالب رویه ها، الگوها و مدل های تست شده به زودی از طریق فروشگاه مدیریت دانش (Danesh-Market) در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

خدمات مشاوره مدیریت دانش در سایت جدید شرکت اینوتکس

محصولات و خدمات نرم افزاری مدیریت دانش

معرفی محصولات و خدمات نرم افزاری شرکت در حوزه مدیریت دانش نیز یکی از بخش های ویژه سایت جدید شرکت اینوتکس ایران است. در برنامه های آتی بخش هایی از خدمات و محصولات نرم افزاری به صورت SaaS بر روی فروشگاه مدیریت دانش اینوتکس ایران قرار خواهد گرفت.

محصولات و خدمات نرم افزاری مدیریت دانش در سایت جدید اینوتکس ایران

آکادمی مدیریت دانشِ اینوتکس

بخش تازه ای که در سایت جدید شرکت اینوتکس طرح ریزی شده، آکادمی مدیریت دانشِ اینوتکس است. آکادمی با هدف تولید و ارائه محتواهای ناب و کاربردی در حوزه مدیریت دانش، نوآوری و فناوری های مبتنی بر دانش ایجاد شده است. علاوه بر اشتراک محتواها در سایت اینوتکس ایران می توانید در کانال تلگرامی آکادمی (http://telegram.me/iKTAcademy) با بیش از 2K مخاطب نیز عضو شوید.

آکادمی مدیریت دانش و نوآوری در سایت جدید شرکت اینوتکس

اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =