افتتاح دانش مارکت، فروشگاه آنلاین مشاوره مدیریت

فهرست مطالب

دقیقه زمان تقریبی مطالعه

شکی نیست که استفاده از ابزارها و تکنیک­ های مختلف در مدیریت سازمان یا تیم­ ها می­ تواند بهبودها و نتایج مثبتی در پی داشته باشد، اما خود این ابزارها و تکنیک­ ها و پیاده­ سازی آن­ها گاهی آنقدر سخت و پیچیده می­ شود که نیاز به گرفتن مشاوره مدیریت و تعریف پروژه برون­سپاری و … به وجود می­ آید.

مدیریت دانش یا سیستم های و ابزارهای مدیریتی دیگر نیز از این قاعده مستثنی نیستند. پیچیدگی­ های مدیریت دانش، تنوع راهکارهای قابل استفاده و احتمال شکست به دلیل ناآگاهی، شما را مجبور می­ کند از راهنمایی و مشورت افراد زبده استفاده کنید و با دریافت راهنمایی از آن ها اقدامات درست را به شکل درست انجام دهید.

اما حقیقتی وجود دارد؛ هیچ سیستم یا نظامی در سازمان یا زندگی شما موفق نمی ­شود مگر این که خود شما اراده پیاده ­سازی آن را داشته باشید، چون هیچ کس به خوبی شما سازمانتان و نیازمندی­ های آن را نمی شناسد و در عین حال هیچ­کس نمی­ تواند مثل شما با افراد و بخش­ های مختلف سازمان، ارتباطی موثر برقرار کند. تنها چیزی که کم دارید تا بتوانید یک مدیریت دانشِ موفق و واقعی در سازمان خود ایجاد کنید، تجربه و راهنمایی کافی در مدیریت دانش است. (پیشنهاد می کنم این مطلب را مطالعه کنید)

دانش مارکت، فروشگاه آنلاین مشاوره مدیریت

دانش مارکت (Danesh-Market.ir) ایجاد شده است با این اعتقاد که در هر سازمانی، افراد حرفه­ ای آن سازمان می­ توانند و باید بتوانند بهترین مشاور مدیریت دانش برای سازمان خود باشند. دانش مارکت، فشرده ­ای از بیش از یک دهه تجربه مشاوران زبده مدیریت دانش را با جزئیات به رشته تحریر درآورده است و در اختیار شما قرار می ­دهد تا با بینش بهتر، ریسک کمتر و هزینه­ ای به مراتب معقول­ تر، مدیریت دانش را در سازمان خود طراحی و اجرا کنید.

نمونه ای از محصولات دانش مارکت - فروشگاه آنلاین مشاوره مدیریت

شما در دانش مارکت می توانید:

  • با استفاده از ارزیابی های آنلاین، وضعیت سازمان خود را از جنبه های مختلف ارزیابی کنید و گزارش های دقیق دریافت کنید.
  • با استفاده از راهنماهای استقرار، از تهیه نقشه دانش و تدوین استراتژی دانش گرفته تا طراحی فرایندهای مختلف مدیریت دانش را با جزئیات انجام دهید.
  • از نقشه های دانشِ آماده که به تفکیک صنعت های مختلف ایجاد شده است برای سازمان خود استفاده کنید تا به کار خود سرعت بدهید.
  • و برای فرهنگ سازی و توسعه فرهنگی سازمان خود از انواع آموزش ها و اقلام فرهنگ سازی استفاده کنید.

راهنماهای حرفه ­ای استقرار مدیریت دانش، کتاب­ های الکترونیکی، نقشه­ ها و مدل­ های آماده مدیریت دانش و سایر محصولات، شما را به یک مدیر دانش با ابزار و بینش کافی در استقرار مدیریت دانش تبدیل می­ کند.

دانش مارکت در نمایشگاه کنفرانس بین المللی مدیریت رونمایی رسمی خواهد شد. خرید از دانش مارکت در ماه ابتدایی رونمایی دارای تخفیف های ویژه است. برای دریافت کد تخفیف روی این لینک کلیک کنید.

اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 11 =