سازمانِت رو توانمند متحول متمایز کن!

+ 1
مشتری آموزش
+ 1
آموزش سازمانی
1
سال سابقه آموزش
+ 1
مربی حرفه ای

بسته آموزشی

آموزش تیم مدیریت دانش

بسته آموزشِ تیم مدیریت دانش برای آماده‌سازی و تقویتِ تیم‌های درون سازمانی مدیریت دانش به کار می­‌رود. اعضای تیم مدیریت دانش با آشنایی با متدها و روش­‌های استقرار و راهبری مدیریت دانش و تمرین و تحلیل مثال­‌های واقعی، برای اجرا و راهبری نظام مدیریت دانش از سطوح پایه تا پیشرفته آماده می‌شوند.

آموزش تیم تحول دانشی (مدیریت دانش)
آموزش کارکنان، مدیران و خبرگان سازمان های دانش محور

بسته آموزشی

مدیریت دانش برای مدیران

این بسته آموزشی می‌تواند آگاهی و آشنایی کافی با مدیریت دانش را به مدیران سازمان شما منتقل می‌کند، از سوی دیگر به مدیران کمک می‌کند بدانند:

  • باید چه مطالباتی از مدیریت دانش سازمان داشته باشند؟
  • چگونه عملا از مدیریت دانشِ سازمان حمایت کنند؟
  • چگونه از سلامت مدیریت دانشِ سازمان اطمینان حاصل کنند؟

بسته آموزشی

مدیریت دانش برای کارکنان

این بسته به طور ویژه به نیازهای آموزشی دو گروه کارکنان عادی و خبرگان توجه کرده است. بسته آموزشی مدیریت دانش برای کارکنان از مجموعه‌ای از آموزش‌های الکترونیکی بسیار با کیفیت دارای آزمون و گواهینامه تشکیل شده است و این بسته علاوه بر دادن ذهنیتی شفاف از وظایف و مسئولیت‌های دانشی به کارکنان سازمان، قابلیت‌های آنان برای همراهی با مدیریت دانش سازمانی را افزایش می‌دهد.

آموزش های حرفه ای مدیریت دانش

بسته آموزشی

آموزش‌های تخصصی مدیریت دانش

آموزش‌های تخصصی مدیریت دانش برای حرفه‌ای‌هاست. آموزش­‌هایی که به شما و سازمانِ شما کمک می­‌کند از مدیریت دانش، فراتر از ابزارها و روش­‌های مرسومِ آن برای ارزش­‌آفرینی استفاده کنید. آموزش­‌های تخصصی نتیجه سال­‌ها مشاوره و ایجاد ارزش در سازمان­‌های مختلف و منطبق با جدیدترین روندهای روزِ دنیا هستند.

سند معرفی خدمات آموزشی مدیریت دانش

راهنمای کامل خدمات آموزشی

برای اطلاع از سرفصل‌ها و محتوای دوره‌ها دانلود کنید.