سازمانِت رو توانمند متحول متمایز کن!

+ 1
مشتری آموزش
+ 1
آموزش سازمانی
1
سال سابقه آموزش
+ 1
مربی حرفه ای

بسته آموزشی

آموزش تیم مدیریت دانش

بسته آموزشِ تیم مدیریت دانش برای آماده‌سازی و تقویتِ تیم‌های درون سازمانی مدیریت دانش به کار می­‌رود. اعضای تیم مدیریت دانش با آشنایی با متدها و روش­‌های استقرار و راهبری مدیریت دانش و تمرین و تحلیل مثال­‌های واقعی، برای اجرا و راهبری نظام مدیریت دانش از سطوح پایه تا پیشرفته آماده می‌شوند.

بسته آموزشی

مدیریت دانش برای مدیران

این بسته آموزشی می‌تواند آگاهی و آشنایی کافی با مدیریت دانش را به مدیران سازمان شما منتقل می‌کند، از سوی دیگر به مدیران کمک می‌کند بدانند:

  • باید چه مطالباتی از مدیریت دانش سازمان داشته باشند؟
  • چگونه عملا از مدیریت دانشِ سازمان حمایت کنند؟
  • چگونه از سلامت مدیریت دانشِ سازمان اطمینان حاصل کنند؟

بسته آموزشی

مدیریت دانش برای کارکنان

این بسته به طور ویژه به نیازهای آموزشی دو گروه کارکنان عادی و خبرگان توجه کرده است. بسته آموزشی مدیریت دانش برای کارکنان از مجموعه‌ای از آموزش‌های الکترونیکی بسیار با کیفیت دارای آزمون و گواهینامه تشکیل شده است و این بسته علاوه بر دادن ذهنیتی شفاف از وظایف و مسئولیت‌های دانشی به کارکنان سازمان، قابلیت‌های آنان برای همراهی با مدیریت دانش سازمانی را افزایش می‌دهد.

بسته آموزشی

آموزش‌های تخصصی مدیریت دانش

آموزش‌های تخصصی مدیریت دانش برای حرفه‌ای‌هاست. آموزش­‌هایی که به شما و سازمانِ شما کمک می­‌کند از مدیریت دانش، فراتر از ابزارها و روش­‌های مرسومِ آن برای ارزش­‌آفرینی استفاده کنید. آموزش­‌های تخصصی نتیجه سال­‌ها مشاوره و ایجاد ارزش در سازمان­‌های مختلف و منطبق با جدیدترین روندهای روزِ دنیا هستند.

سند معرفی خدمات آموزشی مدیریت دانش

راهنمای کامل خدمات آموزشی

برای اطلاع از سرفصل‌ها و محتوای دوره‌ها دانلود کنید.