مدیران شرکت

با مدیران اینوتکس ایران آشنا شوید.

خشایار جهانیان از مدیران اینوتکس ایرانخشایار جهانیان – مدیر عامل و بنیانگذار

خشایار از ۱۹ سالگی شروع به کارآفرینی کرد؛ روندی که هنوز بعد از سال ها با هیجان ادامه می دهد. این دانش آموخته مهندسی صنایع و MBA، در ۲۱ سالگی اینوتکس ایران را بنیانگذاری کرد. وی به عنوان یکی از پیشگامان مدیریت دانش در ایران با تجربه مشارکت در طرح ریزی و اجرای پروژه های متعدد، بیش از ۱۰ مقاله و ۵ کتاب نیز در این زمینه دارد. وی با تزریق دیدگاه های ناب خود در حوزه مهندسی و مدل سازی دانش در محصولات و خدمات شرکت، تمایزی غیرقابل انکار برای اینوتکس ایران خلق کرده است. ریزبینی، تهور در نوآوری و اجرای پروژه های بدیع، سخت کوشی و سخت گیری، شوخ طبعی و انزجار از فعالیت های تکراری بخش هایی جدانشدنی از شخصیت خشایار است.


رامین یاوری از مدیران اینوتکس ایرانرامین یاوری – هم بنیانگذار و معاون تولید

رامین یاوری، فارغ التحصیل رشته های مهندسی IT و MBA از دانشگاه صنعتی اصفهان و دانشگاه تهران است. او از بنیانگذاران شرکت اینوتکس ایران است و طی سال های فعالیت حرفه ای خود، به طراحی و توسعه راهکارهای نرم افزاری نوآورانه در حوزه مدیریت و سازمان دهی محتوا، شبکه های اجتماعی، راهکارهای مبتنی بر کلان داده و سیستم های باز پرداخته است. چابکی در عمل، نگرش عمیق سیستمی، توجه به اصول مقیاس پذیری و سازمان دهی مناسب و کیفیت راهکارهایی که با مدیریت او توسعه یافته اند، راهکارهای نرم افزاری شرکت اینوتکس ایران را به خانواده ای بزرگ و بی بدیل تبدیل کرده است.


وحید اسلامیوحید اسلامی – معاون خدمت

وحید اسلامی فعالیت حرفه ای خود را در زمینه مدیریت دانش از سال ۱۳۸۶ آغاز کرد. وی دانش آموخته مدیریت و مهندسی صنایع است و سابقه مشاوره و تدریس انواع راهکارهای مبتنی بر مدیریت دانش را به شرکت های متعدد در صنایع مختلف دارا می باشد. در سوابق او مسئولیت های اجرایی در شرکت های مگفا و گروه صنعتی ماموت به چشم می خورد. وی همچنین عضو سابق تیم راهبری جایزه MAKE بوده است. مقالات و سخنرانی‌های متعددی از وی در زمینه رویکردهای مدیریت دانش در مجلات و کنفرانس ها ارائه شده است. بیش از ۶ سال است که نقطه نظرات و نوشته های وحید به عنوان مرجعی کاربردی برای سازمان ها و سایر علاقمندان تبدیل شده است.


محمدرضا بلوری کاشانی از مدیران اینوتکس ایرانمحمدرضا بلوری کاشانی – مدیر پشتیبانی مشتریان

محمدرضا از مدیران با سابقه اینوتکس است. یک دانش آموخته مهندسی صنایع که از سال ۱۳۸۷ تاکنون در چالش ها و مسائل شرکت یک آچارفرانسه همه کاره بوده است. وی از سال ۱۳۹۲ به پی ریزی و راه اندازی سیستم یکپارچه مشتریان همت گمارد که حفظ کیفیت و سطح خدمت شرکت، پاسخ گویی بهینه به نیازهای مشتریان و افزایش رضایتمندی و وفاداری مشتریان اینوتکس را در پی داشته است. پیگیری مجدانه، ریزبینی و تعهد، علاقه به ارتباط مستمر با مشتریان و تلاش دلسوزانه برای ارتقاء توانمندی های مشتریان از خصوصیات بارز محمدرضاست.

مطالب مرتبط