لوگوی سامانه های یکپارچه رای ون

سامانه مدیریت دانش رای‌ون

بستری برای بهره‌وری سازمانی با استفاده بهینه از اطلاعات و دانشِ سازمانی‌

سامانه مدیریت دانش رای ون - قدرتمندترین سامانه مدیریت دانش ایران
رای‌ون، یک مغز پیشرفته سازمانی است که می‌تواند در یک سازمان یا بین اعضای یک تیم، با بهینه‌سازی تعاملات افراد، سازمان‌دهی محتوا و ارایه ابزارهای کارآمد برای ذخیره، جستجو و دستیابی به محتوا، موجب کاهش هزینه‌ها، کاهش اتلاف زمان و افزایش بهره‌وری گردد. با رای‌ون می‌توانید مشکلات متنوعی را حل کنید و سازمانی چابک، باهوش و موفق داشته‌باشید.

تمام دانش سازمان در دستان شما

رای­‌ون از قدرتمندترین موتور جستجوی سازمانی موجود استفاده می­‌کند. موتور جستجوی رای­‌ون علاوه بر ایجاد دسترسی سریع به دانش مورد نیاز کاربر، رتبه­‌بندی نتایج جستجو و جستجوی محتوای متنی فایل­‌ها را نیز فراهم می‌­آورد. موتور جستجوی رای‌ون جستجوی متن فایل‌ها را برای فرمت‌های رایجWord ،Excel ، PowerPoint ،PDF ،HTML ،XML و Text فراهم می‌آورد.

سهولت و تجربه کاربری خوب

کار با رای‌ون آسان است. رای‌ون از یک رابط کاربری پیشرفته بهره می‌برد که تجربه استفاده از یک نرم‌افزار سازمانی را لذت‌بخش‌تر از همیشه می‌کند. این مورد، موجب افزایش سرعت بکارگیری رای‌ون در سازمان و اثربخشی بیشتر برنامه مدیریت دانش می‌گردد.

انعطاف‌پذیری بالا

رای‌ون، انعطاف‌پذیر است. در رای‌ون، امکان تعریف ساختارهای دانشی پویا، فرم‌های تغییرپذیر، روندهای قابل پیکربندی و ایجاد هم شکل‌های دانشی وجود دارد. منظور از هم شکل‌های دانشی، شکل‌های متفاوتی از یک نوع دانش با فرآیندهای متفاوت و برای مخاطبان متفاوت است. مثلا ممکن است بخواهید تجارب را به دو دسته تجارب مدیریتی و تجارب عملیاتی تقسیم‌بندی نمایید و برای هریک فرآیندهای متفاوتی را پیکربندی نمایید.

سازمان‌دهی بهینه دانش و اطلاعات

نقشه دانش رای‌ون، بر پایه آنتالوژی است. این معماری علاوه بر پشتیبانی از ساختارهای درختی، امکان ایجاد ساختارهای دانشی پیچیده و ایجاد مسیرهای چندگانه را برای دسترسی سریع به دانش و محتوای موجود، با رعایت سطوح دسترسی و طبقه‌بندی اطلاعات، در اختیار کاربران قرار می‌دهد. به علاوه، این ساختار امکان تحلیل شبکه و ارائه پیشنهادات هوشمند را نیز به شکلی کاربردی، فراهم می آورد.

پیکربندی متناسب با نیاز شما

رای‌ون، به خوبی قابل پیکربندی است. تفاوتی ندارد که شما فرآیندهای مدیریت دانش خود را به کمک کدام مشاور و چگونه طراحی کرده‌اید. در رای‌ون امکان پیاده‌سازی آن‌ها وجود دارد. بدین معنا که رای‌ون برای تمامی امکانات خود اعم از روند صحه‌گذاری و ارزیابی دانش، مدیریت مستندات، اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی در محیط‌های بیرون از نرم افزار، گزینه‌های فراوانی را در اختیار مدیر سیستم قرار می‌دهد که می‌تواند بر اساس آن، فرآیندی متناسب با نیاز سازمان طراحی کند.

مشتریان سازمانی رای ون

تعداد مشتریان بزرگ سازمانی

۵۰ +

تعداد کاربران

۱۲۰٫۰۰۰ +

رضایت مشتریان

۹۰% +

امکانات سامانه مدیریت دانش رای ون

پایگاه دانش رای ون

پایگاه دانش

زیرسامانه مدیریت درس آموخته ها

مدیریت درس‌آموخته ‌

DCT

مدیریت مستندات

زیرسامانه پرسش و پاسخ

پرسش و پاسخ

زیرسامانه انجمن خبرگی

انجمن‌های خبرگی

زیرسامانه آگاه ساز خارجی

آگاه‌ساز خارجی

برخی از مشتریانِ رای ون

" اینوتکس در این حوزه کاملا دید مناسبی داشت و رای ون به گونه ای بود که تمامی روش های جدیدی را که در نرم افزارهای مدیریت دانش در دنیا مطرح است به کار گرفته بود. روش هایی که مشاور تراز اول بین المللی ما بر آن ها تاکید داشت. انعطاف پذیری سامانه باعث می شود آنچه در خصوص پیاده سازی مدیریت دانش در فکر مشتری است بتوان با رای ون اجرا کرد. "
مهدی اسفندیاری
مدیر دانش شرکت ژنراتور مپنا پارس
" نرم افزار رای ون یکی از بهترین نرم افزارها نه تنها در حوزه مدیریت دانش، بلکه در حوزه کلان فناوری اطلاعات است. رای ون، نرم افزاری با معماری قوی و ساختاری کاملا علمی است. رابط کاربری جذاب و کارا برای کاربران دارد که به جذب مخاطبان نرم افزار کمک شایانی می نماید. با نگاهی حرفه ای به این نرم افزار به راحتی در می یابید برای خلق و نگهداری آن واقعا زحمت کشیده شده است. "
مسعود شریفی
مدیر فناوری اطلاعات گاز استان تهران